2008 m. rugsėjo 21 d., sekmadienis

Zoologijos sodeNeseniai mano sesė pirmą kartą gyvenime!!! lankėsi Kauno zoologijos sode. Ji taip nuoširdžiai pasakojo, kaip jai patiko, kad į tą gyvūnų muziejų užsimaniau ir aš. Tik mums teko ne Kauno, o Antverpeno zoo. Sutapimas tas, kad abu miestai yra antri pagal dydį šalyje: tik vienas Lietuvoje, o kitas-Belgijoje.
Smagiai pasivaikščiojome. Pamatėme ir to, ko dar nebuvome matę. Pavyzdžiui, flamingų, gausybės žuvų, roplių ir paukščių rūšių.Itin patiko šio paukštuko fizionomija.

Žinoma, lygininome, ar čia gyvūnams labai jau geriau nei Kaune. Atvirai pasakius, nežinau, kaip gyvūnams, bet, kad lankytojams maloniau tai tikrai. Mažiau narvų, daugiau atvirų erdvių, žalių zonų, restoranėlių, kavinių, įvairių šou. Žinau, kad mūsų zoologijos sodas biednas, užtat ir sujama toks nervas - o ko mes kitokie?

O štai čia man šiek tiek trūksta iki kondoro sparnų ilgio (alyvinės spalvos).O vienas iš Kalėdų senelio elnių liko be rago. Turbūt jis aršus kovotojas, tačiau jis toks mielas ar ne?Mylit gyvūnus ir norite daugiau foto , tada spauskite nuorodą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą