2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis

Naujas blogas - KĄ PADOVANOTI

Cha, kadangi Belgiją palikau 2013 žiemą, kartu su ja palikau ir šį blogą. Visgi jo neuždariau ir nepalaidojau amžiams, nes vis dar galvoju gal sugrįšiu, o gal atsiras norinčių tęsti, gal kažkam pravers ir senesni įrašai. Puikiai žinau, ką reiškia kurtis naujoje šalyje ir kiek reikia visokios info susigaudyti ir kiek visko atrasti.

Įdomiausia, kad vis karts nuo karto sulaukiu blogo skaitytojų laiškų. Štai ir šią savaitę gavau pasiteiravimą dėl blusturgių. Na, žinokit smagu juos vis dar gauti. Kažkiek tų žinių ir kompetencijos apie šalį sukaupta ir ji niekur nedingo.

Šiuo metu, visus tyčiom ar netyčiom čia užsukusius noriu pakviesti į naują mano ir mano draugės Gitanos projektą startuolį - dovanų idėjų blogą KĄ PADOVANOTI. Jame mes kalbėsime apie dovanų kultūrą, apie naujas idėjas, apie pavykusias ir nepavykusias dovanas, apie tai, kaip dovanų sąrašai palengvina gyvenimą svečiams. Kalbėsime apie tuos dalykus, kurie puikiausiai gali tapti įsimintina dovana, bet mes dažnai apie tai net nepagalvojame.Stengiamės būti įdomios ir originalios. Taip pat turime FB paskyrą, o joje bendruomenę, kurioje visada galima užvesti temą, pasiprašyti dovanos idėjos. Tad labai kviečiu užsukti į naujo blogo namus KĄ PADOVANOTI. Laukiame Jūsų!

3 komentarai:

 1. Esi blogerė iš prigimties Renatėl, moki žodžiui suteikti jausmą ir polėkį.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kas slepiasi po vardu "Pirkau" nesu tikra, bet "Renatėl" mane vadina vos keletas žmonių :) Kuris jų esi? :)

   Panaikinti
 2. Sveiki, vaikinai! Tai priklauso tik nuo šio nuostabaus burtų kolekcionieriaus, kuris yra vertas mėgdžioti, taip pat mano geriausia draugė Katherine .. Ei, vaikinai, aš esu Donna Burkley. Aš gyvenu San Francisko įlankoje Kalifornijoje, mano emocinis gyvenimas pasikeitė geriau nuo Egwali įsikišimo, kurį pateikė mano brangus draugas tuo metu, kai mes visi manėme, kad tai padaryta, tada taip ir nutiko. Patikėkite, aš netikėjau dėl savo skirtingų susitikimų su daugybe būrėjų ir svetainių, kad visi sugrąžintum savo žavų, lengvai į akis žvelgiantį vyrą, neabejotinai turėdamas omenyje, kad turėjo būti patikima vieta , tada kathy atėjo su daktaro Egwali straipsniu, o po užtarimo su gydytoju poilsis buvo visiškai kitokia patirtis ir visiškai naujas meilės krepšys man ir vaikams. Šiandien mes vėl susituokėme ir gyvename gražiai, dabar galiu save vadinti tikru tikinčiu vaikinu, kuris kada nors galėtų įsivaizduoti, kad jis vis dar grįš, dar kartą ačiū jums. Dar daugiau malonės alkūnėms. Nesidrovėkite dėl to ir jūs išimtis..tai jo kontaktai. WhatsApp: +2348122948392 / paštas: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti