2017 m. lapkričio 22 d., trečiadienis

Naujas blogas - KĄ PADOVANOTI

Cha, kadangi Belgiją palikau 2013 žiemą, kartu su ja palikau ir šį blogą. Visgi jo neuždariau ir nepalaidojau amžiams, nes vis dar galvoju gal sugrįšiu, o gal atsiras norinčių tęsti, gal kažkam pravers ir senesni įrašai. Puikiai žinau, ką reiškia kurtis naujoje šalyje ir kiek reikia visokios info susigaudyti ir kiek visko atrasti.

Įdomiausia, kad vis karts nuo karto sulaukiu blogo skaitytojų laiškų. Štai ir šią savaitę gavau pasiteiravimą dėl blusturgių. Na, žinokit smagu juos vis dar gauti. Kažkiek tų žinių ir kompetencijos apie šalį sukaupta ir ji niekur nedingo.

Šiuo metu, visus tyčiom ar netyčiom čia užsukusius noriu pakviesti į naują mano ir mano draugės Gitanos projektą startuolį - dovanų idėjų blogą KĄ PADOVANOTI. Jame mes kalbėsime apie dovanų kultūrą, apie naujas idėjas, apie pavykusias ir nepavykusias dovanas, apie tai, kaip dovanų sąrašai palengvina gyvenimą svečiams. Kalbėsime apie tuos dalykus, kurie puikiausiai gali tapti įsimintina dovana, bet mes dažnai apie tai net nepagalvojame.Stengiamės būti įdomios ir originalios. Taip pat turime FB paskyrą, o joje bendruomenę, kurioje visada galima užvesti temą, pasiprašyti dovanos idėjos. Tad labai kviečiu užsukti į naujo blogo namus KĄ PADOVANOTI. Laukiame Jūsų!

5 komentarai:

 1. Esi blogerė iš prigimties Renatėl, moki žodžiui suteikti jausmą ir polėkį.

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Kas slepiasi po vardu "Pirkau" nesu tikra, bet "Renatėl" mane vadina vos keletas žmonių :) Kuris jų esi? :)

   Panaikinti
 2. Dėkoju dr. Ogalai už tikrus burtus. Tai tikrai nuostabu ir nieko panašaus gyvenime nesu patyrusi. Prieš susisiekdamas su daktare Ogala, aš visais būdais bandžiau priversti savo santykius pasiteisinti, kad žmona sugrįžtų, bet iš tikrųjų supratau, kad man nieko neveikia, o mano žmona nedingo. išvystyta. daug manęs neapykantos .. Maniau, kad nėra vilties rasti savo buvusią žmoną ir vaikus. Bet kai perskaičiau puikias daktaro Ogalos darbų apžvalgas, nusprendžiau pabandyti ir padariau viską, ko jis manęs paprašė, ir pasitikėjau juo, ir aš vykdžiau jo nurodymus, nes jis man garantavo per 28 valandas, ir tai buvo būtent tada. žmona man paskambino .. Mes laimingesni nei bet kada. Viskas atrodo tobulai ir taip natūraliai! Labai ačiū už tikrus ir neginčijamus burtus. Ačiū, šaunioji dr. Ogala už pagalbą. Jei jums reikia pagalbos dėl nesėkmingų santykių santuokos ir pan., Susisiekite su juo El. Paštas: drogala03@gmail.com Skambinkite / WhatsApp: +2347049668119 susisiekite su juo dabar, jei reikia skubios pagalbos !!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Pastaruosius 4 metus ir 5 mėnesius kenčiau nuo herpeso, ir nuo tada aš gydžiausi serijas, tačiau padėtis nebuvo pagerinta, kol nepastebėjau Dr.ogalos liudijimų, kaip jis išgydė skirtingus žmones iš skirtingų ligų visame pasaulyje, tada susisiekiau ir su juo. Po mūsų pokalbio jis man atsiuntė vaistų, kuriuos vartojau pagal jo nurodymus. Kai baigiau vartoti vaistažoles, nuėjau pasitikrinti ir, mano nuostabai, išgydžiau nuo herpeso. Mano širdis tokia pripildyta džiaugsmo. Jei kenčiate nuo herpeso ar kitos ligos, šiandien galite susisiekti su Dr.ogala šiuo el. Pašto adresu: Drogalad02@gmail.com WhatsApp arba paskambinkite jam telefonu +2347049668119

  :: JIS taip pat gali jums padėti atliekant šį procesą:
  1) DIABETAS ,, 2) JEI NORIU MEILĖS GRĮŽTI ,, 3) ŽIV-AIDS ,, 4) Šlapimo infekcija, 5) B hepatitas ir impotencija ,, 6) KŪDUMAS / NETEKIMYBĖ ,, 7) KARŠTĖ ,, 8) ASTMA 9) Jei jums reikia visapusiško bet kokio tipo ligų gydymo, el. Paštas: drogalad02@gmail.com, skambinkite telefonu +2347049668119 ..

  AtsakytiPanaikinti
 4. Išsaugokite santuoką ir susigrąžinkite buvusį mylimąjį! Galingi meilės burtai, kurie veikia greitai
  Mano vaikinas paliko mane kitai mergaitei. Jis man vis sako, kad aš jam nieko. Jis nori pasimylėti su kita mergina. Jis manęs nebesijaučia. Tai prasidėjo daugiau nei prieš savaitę. Šiuo metu jis taip pat kalbėk su manimi, bet ne pagal savo nuotaiką ar atstatydamas mūsų santykius. jis tai daro, nes prašau, kad jis būtų su manimi bent kelias valandas ar kelias minutes ... mes kalbamės tik vieną kartą ... bet aš negaliu likti be jo, aš noriu grįžau .. Aš tikrai jaudinausi ir man reikėjo pagalbos, todėl ieškojau pagalbos internete ir aptikau svetainę, kurioje buvo pasiūlyta, kad daktaras Ogala galėtų padėti greitai grįžti atgal. Taigi, pajutau, kad turėčiau jį išbandyti. Aš susisiekiau su juo ir jis man pasakė, ką daryti, o aš tai padariau, tada jis man padarė meilės burtą. Praėjus 11 valandoms, mano bf tikrai man paskambino ir pasakė, kad manęs taip pasiilgsta, taip nuostabu !! Taigi tą pačią dieną jis grįžo su didele meile ir džiaugsmu ir atsiprašė už savo klaidą ir skausmą, kurį man sukėlė. Tada nuo tos dienos mūsų santykiai buvo tvirtesni nei buvo anksčiau, aš esu Puikus. jis toks galingas ir aš nusprendžiau pasidalinti savo istorija internete, kad Dr.Ogala yra tikra. jei esate čia ir jums reikia pagalbos. Daugiau neverk, dabar susisiekk su Dr.Ogala. Štai jo kontaktas, siųskite jam el. Laišką šiuo adresu: drogalad02gmail.com arba paskambinkite / WhatsApp: +2347049668119. Čia rasite daugiau informacijos? https://facebook.com/ogalaspelltemple. Taip pat jūsų visiškam bet kokios rūšies ligos ar ligos gydymui.

  AtsakytiPanaikinti