2009 m. kovo 23 d., pirmadienis

Pavasaris laiku

Pati esu gimusi pavasarį, bet nelabai atsimenu, kad gimtadienį švesčiau su saule ir šiluma. Šiemet buvo būtent taip. Gaila tik dėl to, kad tai įvyko Belgijoje, o ne Lietuvoje. Visgi tie 1800 km turi įtakos greičiau ateinančiam pavasariui. Ir tai vienas iš ne daugelio dalykų, kurie man be galo patinka čia - Belgijoje. Jokio požieminio purvyno, baisinių vėjų, tiesiog šilta ir gera.

Keletu pavasario šauklių nuotraukų noriu pasidalinti ir su jumis, esančiais Lietuvoje ir labai laukiančiais tikrojo pavasario. Tai - krokai. Jie čia itin populiarūs ir juo puošiamos bene visos viešosios erdvės ir privatūs sodeliai. Daug kur jie tiesiog išdygsta vidury vejos. Tarsi netyčia...
Parkuose jau žydi šalpusniai, sprogsta medžiai. Žmonės vaikšto su šortais, nors aš dar mielai velkuosi paltuką. Pastebėjome, kad čionykščiai labai neadekvačiai reaguoja į temperatūrą. Vos tik saulei išlindus jie išsirengia iki marškinėlių. Šalta į juos žiūrėt, net ir pavasarinei saulei šildant.Na, o mūsų sodelyje jau gerą savaitę puikuojasi rožė. Visada galvojau, kad jos pražysta tik vidurvasarį, visgi čia juk ne Ispanija.


Didžioji sodo vyšnia taip pat tuoj tuoj pasidabins žiedais ir tada kas rytą su malonumu gersiu to magiško kvapo. Tie, kurie paskubėsite į svečius, jo galėsite pasisemti į kibirėlį. O su kitais būtinai pasidalinsiu bent vaizdu.

O jei norite dar daugiau pavasario ir pražystančios gamtos, raginu vykti į Olandijoje esantį tulpių rojų - į Keukenhof, kur vyksta įstabaus grožio jubiliejinė - 60-oji gėlių paroda. Ji veikia nuo kovo 19 d. iki gegužės 21 d. Galėsite pasivaikščioti maždaug taip atrodančiuose 32 hektaruose gėlynų.Na, o balandžio 25 d. ten pat vyks kasmetinis gėlių paradas. Tai ypatingas reginys gėlių mylėtojams.Patikusių gėlių galite užsisakyti iš karto Keukenhof'e. Sumokėsite, o svogūnėliai jums bus atsiųsti rudeniop.
Artimiausiu metu tikrai ten keliausime, tad laukite įspūdžių ir nuotraukų. Šią išvyką planavome kokius 3 metus :) :) :) Neblogai, ane?

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą