2013 m. gegužės 30 d., ketvirtadienis

Atsargiai! Vagys dailininkai!

Aš tai visada save raminu, kad mūsų namai vagims neįdomūs, nes mes nenuspėjami: dažnai būname namuose mes patys arba šeimininkas darbuojasi apačioje, išvažiavę galime čia pat grįžti visiškai netikėtai, turime smalsią ir mielą kaimynę, o ir naktimis (turint omeny tuos naktinius vagis) ilgai blūdiname, o kartais ir visai nemiegame. Bet karts nuo karto aplinkui girdimi faktai visgi neleidžia visiškai atsipalaiduoti.

Šią savaitę mane pasiekė neoficiali, bet gan įdomi informacija apie vagių naudojamą simboliką. Sakoma, kad ji buvo populiari 2005 - 2006 m., bet vis dar naudojama ir dabar. Perspėjama, kad ypač atsargūs ir pastabūs turėtų būti Tervuren, Moorsel, Sterrebeek, Zaventem ir Wezembeek gyventojai. Patariama atkreipti į bet kokius įtartinus piešinius ar simbolius ant namų sienų, durų, tvorų (žemiau esančiame paveikslėlyje vagių naudojamos simbolikos pavyzdžiai). Pastebėjus kreipkitės į policiją. 

Manau, kad daug kas Briuselyje jau matė tą informaciją, bet tikiu, kad bus ir nemačiusių. Tad budrumo ir neįsibaiminkite pernelyg! Neskaičiavau, bet tikriausiai gerų žmonių pasauly daugiau :)


4 komentarai:

 1. Tai geriausia iškart ant savo durų nusipiešti '0' - nothing to take :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Tai buvo puikus garbės susitikimas, kai dr. Egwali išgydė ir padėjo atkurti mano iširusias santuokas, kurios žlugimo riba buvo vien dėl to, kad po daugelio metų buvimo kartu nesugebėjau susilaukti vaiko, aš taip pat jaučiausi blogai, nes tada vieną dieną jis nusprendė eiti savo keliu, kuris iš tikrųjų mane sužlugdė, o tai labai nepanašus į jį. Aš susisiekiau su dr. Egwali burtų namais dėl visko, kas dabar pasikeitė, nes mes vėl kartu ir laukiamės pirmojo vaiko. Labai džiaugiuosi, kad susipažinau su jumis, pone. Jūsų taip pat nėra išimtis. Susisiekite su juo šiandien dėl visų jūsų vedybinių ir sveikatos problemų, ir jūs džiaugsitės, kad tai padarėte .. Tai yra jo detalės
  El. Paštas: dregwalispellbinder@gmail.com
  „WhatsApp“: +2348122948392

  AtsakytiPanaikinti
 3. Sveiki, vaikinai! Tai priklauso tik nuo šio nuostabaus burtų kolekcionieriaus, kuris yra vertas mėgdžioti, taip pat mano geriausia draugė Katherine .. Ei, vaikinai, aš esu Donna Burkley. Aš gyvenu San Francisko įlankoje Kalifornijoje, mano emocinis gyvenimas pasikeitė geriau nuo Egwali įsikišimo, kurį pateikė mano brangus draugas tuo metu, kai mes visi manėme, kad tai padaryta, tada taip ir nutiko. Patikėkite, aš netikėjau dėl savo skirtingų susitikimų su daugybe būrėjų ir svetainių, kad visi sugrąžintum savo žavų, lengvai į akis žvelgiantį vyrą, neabejotinai turėdamas omenyje, kad turėjo būti patikima vieta , tada kathy atėjo su daktaro Egwali straipsniu, o po užtarimo su gydytoju poilsis buvo visiškai kitokia patirtis ir visiškai naujas meilės krepšys man ir vaikams. Šiandien mes vėl susituokėme ir gyvename gražiai, dabar galiu save vadinti tikru tikinčiu vaikinu, kuris kada nors galėtų įsivaizduoti, kad jis vis dar grįš, dar kartą ačiū jums. Dar daugiau malonės alkūnėms. Nesidrovėkite dėl to ir jūs išimtis..tai jo kontaktai. WhatsApp: +2348122948392 / paštas: dregwalispellbinder@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti